Spaans leren in Nerja

 
Spanje | Argentinie | Bolivia | Chili | Costa Rica | Cuba | Dominicaanse Republiek | Ecuador | Guatemala | Mexico
 
Alicante | Barcelona | Cordoba | Granada | La Herradura | Madrid | Malaga | Marbella | Nerja | Salamanca | San Sebastian | Santiago de Compostela | Sevilla | Valencia | Vejer
 

Nerja Het balkon van Europa

Nerja → Escuela de Idiomas Nerja
Escuela de Idiomas Nerja
Taalschool in Nerja 
Je hebt les in het centrum van het stadje, in een typisch Andalusisch huis. Onze partnerschool Escuela de Idiomas Nerja bevindt zich op een paar minuten loopafstand van het strand en heeft 12 leslokalen en een prachtige tuin. Ook is er een cafetaria, een bibliotheek en computers met gratis internet.


Sociaal programma
Elke week organiseert de school verschillende activiteiten, zoals dans- en kooklessen, sportactiviteiten, excursies, filmavonden en feesten. Maar natuurlijk heb je ook genoeg tijd om lekker te genieten van zon en strand!

Cursus

  • Intensief
  • Minigroep
  • Club 50
  • Cultuurcursus
  • Literatuurcursus
  • Individueel
  • Accommodatie

  • Appartement
  • Gastgezin
  • Residentie
  • Prijzen

     
       2010

    Spaans leren in Nerja


    bekijk foto's Nerja


    Weer in Nerja

    Maand
    Max
    °C
    Min
    °C
    Zonne-
    uren
    Sept 27 20 11
    Okt 23 16 7
    Nov 20 12 6
    Dec 17 10 5
    Jan 17 8 6
    Feb 17 8 6
    Maart 18 11 6
    Apr 21 13 8
    Mei 23 15 10
    Juni 27 19 11
    Juli 29 21 11
    Aug 30 22 11

    Impressie

    "Nerja is een geweldige plek om een taalcursus te doen en ik heb superveel plezier gehad. Het weer was fantastisch en ik heb menig uurtje op het strand doorgebracht. De leraren op school waren heel aardig en behulpzaam en ik heb heel veel geleerd tijdens mijn verblijf. Ik kan het iederen aanraden!"

    Niels Janssen