Voor de jongere cursist biedt onze partnerschool GLS-Juniors speciale zomercursussen aan met 24 uur per dag toezicht. Er zijn cursussen voor kinderen en jongeren in de leeftijd van 7 t/m 14 jaar oud. Elke cursus omvat naast Duitse lessen ook activiteiten, accommodatie op basis van volpension, transfers van- en naar het vliegveld, en begeleiding door leraren/groepsleiders. Een dagelijks activiteitenprogramma en een excursie in het weekeinde zorgen ervoor dat jongeren naast de Duitse taal ook de stad Berlijn leren kennen.
Het zomerkamp vindt plaats op een groene locatie buiten Berlijn (op ca. 1 uur rijden vanaf luchthaven Berlijn-Tegel). De lessen vinden plaats op het terrein van de universiteit Teikyo, gelegen aan het meer Zeuthen, bij het dorp Schmöckwitz. Er zijn verschillende gebouwen, waar lessen plaatsvinden en maaltijden genuttigd worden, evenals een aparte vleugel voor accommodatie. In total zijn er 25 leslokalen, een fitness centrum, volleybalveld en andere sportfaciliteiten. Tijdens de zomercursussen zijn op deze locatie ook Duitse kinderen te vinden, die hier hun zomervakantie doorbrengen en zodoende ook deelnemen aan de georganiseerde activiteiten; de perfecte manier dus voor jongeren om in contact te komen met Duitssprekenden!
De jongerenprogramma’s bieden elke week een variëteit aan activiteiten aan, waaronder excursies naar het centrum van Berlijn. Hieronder een aantal voorbeelden per programma.
KLIK HIER VOOR DE CURSUSPROGRAMMA'S VAN DEZE TAALSCHOOL VOOR JONGEREN VAN 16-20 JAAR EN VOOR IEDEREEN VANAF 18 JAAR.
Lessen
Het programma voor 7-14 jarigen vindt plaats op de campus van de Teikyo universiteit, gelegen aan het meer van Zeuthen, vlakbij het dorp Schmöckwitz (ongeveer 10 km van Berlijn). Je zult in de ochtend Duitse lessen volgen en daarnaast deelnemen aan leuke activiteiten tijdens de middag en avond. Aan de activiteiten zullen ook Duitse studenten deelnemen; dit geeft een extra dimensie aan het programma, aangezien je Duits kunt praten met andere jongeren waarvan Duits hun moedertaal is!
Activiteitenprogramma
|
![]() |
Wil je het programma graag uitbreiden met zeil- of tennislessen? Dan kun je kiezen voor de cursussen intensief & zeilen of intensief & tennis.
Minimum leeftijd is 7 jaar .
Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in €/EUR
Aanvangsdata: | elke maandag |
Let op: |
1 lesuur = 45 minuten |
Lessen
De inhoud en opzet van deze cursus is gelijk aan de cursus intensief (7-14 jaar), maar wordt aangevuld met 3 zeillessen per week. 1 zeilles duurt ca. 90 minuten. Het programma voor 7-14 jarigen vindt plaats op de campus van de Teikyo universiteit, gelegen aan het meer van Zeuthen, vlakbij het dorp Schmöckwitz (ongeveer 10 km van Berlijn). In de ochtend volg je Duitse lessen en daarnaast neem je deel aan leuke middag- en avondactiviteiten. Aan de activiteiten zullen ook Duitse studenten deelnemen; je kan je Duits dus meteen in de praktijk oefenen.
Activiteitenprogramma
Minimum leeftijd is 7 jaar .
Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in €/EUR
Aanvangsdata: | elke maandag |
Let op: |
1 lesuur = 45 minuten |
Lessen
Als je kiest voor deze cursus, dan volg je hetzelfde programma als 'intensief 7-14 jaar' alleen worden de taallessen en activiteiten uitgebreid met 3 tennislessen per weelk. Het programma voor 7-14 jarigen vindt plaats op de campus van de Teikyo universiteit, gelegen aan het meer van Zeuthen, vlakbij het dorp Schmöckwitz (ongeveer 10 km van Berlijn). 's Ochtends volg je Duitse lessen en 's middags en 's avonds neem je deel aan de activiteiten. Er doen ook Duitse studenten mee aan het activiteitenprogramma. Je kan je Duits dus ook buiten de lessen oefenen!
Activiteitenprogramma
Minimum leeftijd is 7 jaar .
Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in €/EUR
Aanvangsdata: | elke maandag |
Let op: |
1 lesuur = 45 minuten |
Je zult verblijven op de campus van de universiteit van Teikyo, in een 2-of 3 persoonskamer op basis van volpension. Alle maaltijden vinden plaats in de schoolkantine, behalve op dagen dat er een excursie plaatsvind: dan zal een lunchpakket meegeven worden.
Handdoeken en bedlinnen is aanwezig, maar er wordt aangeraden om ook een strandhanddoek mee te nemen voor activiteiten.
Eenmaal per week worden de kamers schoongemaakt en kunnen studenten hun vuile was inleveren.
De begeleiders van het programma verblijven ook op de campus en studenten zullen dus 24 uur per dag toezicht hebben.
Er is geen Wi-Fi op de campus, maar wel een computerruimte waar studenten gebruik kunnen maken van het internet.
Bestemming | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Taalschool | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cursus | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Accommodatie | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Activiteitenprogramma | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Prijs/kwaliteitverhouding | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Indicatie van de nationaliteiten per jaar (in %).
"Het was nu al veruit de beste zomer uit mijn leven!"