Onze partnerschool ´English in Chester´ organiseert in de zomermaanden een jongerenprogramma voor jongeren van 13-16 jaar oud. Het taalprogramma vindt plaats op de campus van de Universiteit van Chester en de studenten zullen verblijven bij lokale gastgezinnen. Het is ook mogelijk om een pakket te boeken met alleen de cursus + activiteiten (zonder accommodatie) indien je met het hele gezin reist
De taalschool in Chester organiseert een afwisselend activiteitenprogramma, dat een belangrijk onderdeel van het programma en de gehele taalervaring is. Het jongerenprogramma is stimulerend en interactief en geeft jongeren de kans om hun sociale vaardigheden, taalvaardigheden en sportvaardigheden te ontwikkelen.
* Het is ook mogelijk om een pakket te boeken dat bestaat uit de cursus + activiteiten (zonder accommodatie)
Engels lessen
De taalcursus bestaat uit 20 lessen per week (van 45 minuten) van maandag tot en met vrijdag van 09:30 uur tot 13:00 uur. Leraren zullen de nadruk leggen op actieve communicatie en zullen de studenten aanmoedigen om de taal constant te gebruiken en zoveel mogelijk uit hun taalcursus te halen. Tijdens de lessen worden verschillende materialen gebruikt zoals tijdschriften, radioprogramma's, gedichten, liedjes etc.
Activiteitenprogramma
De school in Chester organiseert een gevarieerd activiteitenprogramma, dat een fundamenteel/belangrijk onderdeel van de cursus en de gehele taalervaring is. Het is een stimulerend en plezierig programma dat je de kans geeft om je sociale vaardigheden, taalvaardigheden en sportvaardigheden te ontwikkelen.
Minimum leeftijd is 13 jaar .
Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in €/EUR
Aanvangsdata: | basiskennis : 28/06, 05/07, 12/07, 19/07, 26/07, 02/08, 09/08 |
Let op: |
1 lesuur = 45 minuten Minimale cursusduur is 2 weken. |
Toeslag cursus: |
28/06/2021 - 30/07/2021 : €65 per week |
Evt. transfer naar verblijf: |
Transfer bij aankomst en vertrek op de luchthaven van Manchester: € 187 ![]() Transfer bij aankomst en vertrek op de luchthaven van Liverpool: € 187 ![]() |
Prijzen zijn inclusief:
Dag van aankomst: zondag |
De studenten verblijven in zorgvuldig geselecteerde gastgezinnen in een tweepersoonskamer die ze delen met een andere leerling van hetzelfde geslacht en van een andere nationaliteit. De leerlingen ontvangen ontbijt en avondeten bij het gastgezin en krijgen ook een lunchpakket.
"Het was nu al veruit de beste zomer uit mijn leven!"