Onze partnerschool voor jongeren, International Project, ligt op 20 minuten lopen van het stadscentrum van Exeter. Het programma vindt plaats op de Streatham-campus van de Universiteit van Exeter tijdens de maanden juli en augustus. Het is een campus met bossen, meren en parken. Daarnaast bevinden de klaslokalen, eetzalen en residentie zich ook op de campus. Bovendien kun je een keer per week gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad, waar ook feesten georganiseerd worden.
Kenmerken van onze partnerschool in Exeter:
Activiteitenprogramma
De school organiseert een groot aantal vrijetijds- en vrijetijdsactiviteiten om je de kans te geven Engels te leren in echte communicatiesituaties. Het programma wordt 7 dagen per week begeleid en biedt leuke en interessante activiteiten vol sport, cultuur, creativiteit en culturele uitwisseling om uit te kiezen. Mogelijke activiteiten zijn:
Lessen
De cursus Algemeen Engels bestaat uit 15 of 20 wekelijkse lessen van 45 minuten in een groep van maximaal 16 studenten. De lessen zijn gericht op: grammatica en woordenschat, lees- en luistervaardigheid en conversatie, waardoor je je Engels snel kunt verbeteren. De lessen worden gegeven van maandag tot en met vrijdag en zijn onderverdeeld in verschillende taalniveaus.
Activiteitenprogramma
De school organiseert een groot aantal vrijetijds- en vrijetijdsactiviteiten om je de kans te geven Engels te leren in de omgeving. Het programma staat 7 dagen per week onder toezicht en biedt leuke en interessante activiteiten vol sport, cultuur, creativiteit en culturele uitwisseling om uit te kiezen.
Voor jongere studenten (10-15 jaar) is het activiteitenprogramma verplicht. Voor leerlingen van 16 jaar en ouder zijn de activiteiten optioneel. Deze leeftijdsgroep kan op eigen gelegenheid de stad verkennen, mits ze de waarnemers hebben geïnformeerd.
Minimum leeftijd is 10 jaar.
De accommodatie bestaat uit units van drie verdiepingen, met op elke verdieping vier kamers. Er zijn twee badkamers per verdieping, waarbij twee kamers één badkamer delen.
Elke kamer is uitgerust met een 1-persoonsbed, een kledingkast, een bureau en een stoel. De kamers zijn voorzien van vloerbedekking en zijn afsluitbaar (je ontvangt een sleutel).
De begeleiders wonen in hetzelfde gebouw. Accommodatie is volpension en alle maaltijden vinden plaats in de eetzaal van de campus.
De residentie biedt 1-persoonskamers, en elke kamer heeft een eigen badkamer. Er zijn acht kamers per appartement. Elk appartement heeft een kitchenette, maar deze is niet uitgerust om te koken. Deze ruimte kan gebruikt worden als gemeenschappelijke ruimte en beschikt over werkende koelkasten voor het bewaren van eten en drinken.
In elke kamer is een bed, een bureau, vloerbedekking en een stoel. In elke kamer is ook een ruime kledingkast aanwezig. Houd er echter rekening mee dat deze kledingkasten niet afsluitbaar zijn, de kamer zelf is wel afsluitbaar.
De begeleiders wonen in hetzelfde gebouw. Accommodatie is volpension en alle maaltijden vinden plaats in de eetzaal van de campus.
Bestemming |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Taalschool |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cursus |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Accommodatie |
![]() ![]() ![]() ![]() |
Activiteitenprogramma |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Prijs/kwaliteitverhouding |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
"Het was nu al veruit de beste zomer uit mijn leven!"