Taalcursus Engels in New York

Brooklyn School of Languages

Onze Engelse partnerschool Brooklyn School of Languages ligt net over de Brooklyn Bridge. Dit betekent dat je les hebt op slechts één metro-station afstand vanaf Manhattan! Een groot voordeel van deze taalschool is dat je midden in New York les hebt, maar je je tegelijk in een rustige en elegante wijk van deze grote stad bevindt en zo dus de echte "buzz" een beetje kunt ontwijken. Brooklyn zelf heeft erg veel te bieden, zoals vele winkels, restaurantjes en bars, evenals uitstekende connecties met de rest van de stad, (metrolijnen nummer 2, 3, 4, 5 en R stoppen voor de school).

De school bevindt zich op de 34ste verdieping van het hoogste gebouw van Brooklyn; vanuit alle leslokalen heb je dus een geweldig uitzicht! Je kijkt zo tegen de beroemde skyline van Manhattan aan. De klaslokalen zijn allemaal modern en licht ingericht. Ook bevindt zich op dezelfde verdieping de administratie, waardoor studenten heel gemakkelijk al hun vragen aan het personeel kunnen stellen. Dit is ook zeker een belangrijke karaktereigenschap van de school: de persoonlijke aandacht. De gemiddelde leeftijd van de leerlingen op deze school ligt bovendien rond de 34 jaar.

Belangrijke kenmerken van onze partnerschool in Brooklyn:

  • Geaccrediteerd door CEA (Commission of English Language Program Accreditation)
  • kleinschalige school met veel persoonlijke aandacht
  • De school heeft een mooi uitzicht vanaf de 34ste verdieping over Manhanttan
  • Volledig uitgeruste, moderne klaslokalen voorzien van natuurlijk licht
  • Een praktische aanpak qua onderwijs, met nadruk op communicatie
  • Goede nationaliteitenmix (studenten uit veel verschillende landen)
  • Kleine lesgroepen (max. 12 studenten)
  • Gratis WiFi door het gehele gebouw en beschikbaarheid van iPads
  • Een kleine algemene keuken is beschikbaar tijdens pauzes

Sociaal programma:

De school biedt een optioneel activiteitenprogramma aan waardoor je je ook na de lessen en in het weekeinde kunt vermaken! Een aantal van de activiteiten zijn gratis (zoals rondleidingen door Brooklyn) en voor andere activiteiten betaal je een prijs (bijv. tickets voor een basketball-match). Voorbeelden van activiteiten zijn: sportevenementen, concerten, festivals, movie nights, een rondleiding langs de bekende gebouwen in de stad, fashion shows, museumbezoeken etc. Verder publiceert de school wekelijks een activiteitenprogramma met suggesties voor wat er toe doen is in de stad.

Intensief

De standard intensieve cursussen Engels bestaan uit 22 of 30 lessen per week (1 les = 45 minuten) en worden gehouden in groepen van maximaal 12 studenten. De cursus heeft een communicatieve focus en zo verbeter je je Engels op een leuke en interactieve manier, door ook samen te werken met medestudenten.

Iedere student start de eerste maandag met een niveautest (deze vindt plaats van 08:15 tot 9.45). Vervolgens vangen de lessen aan.

Lestijden zijn als volgt:

• 22 lessen per week:
maandag van 10: 00 tot 13:15
dinsdag - vrijdag van 9:00 tot 12:15 + extra lessen op dinsdag en donderdag van 13:00-14:00.

• 30 lessen per week:
maandag van 10: 00 tot 13:15
dinsdag - donderdag van 9:00 tot 15:15
vrijdag: van 9:00 tot 12:15

Let op: lestijden zijn onder voorbehoud, daar in het hoogseizoen lessen mogelijk in de middag plaatsvinden.

Minimum leeftijd is 18 jaar.

Prijzen 2023

Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in  €/EUR

Max. 12 per lesgroep
Aantal lesuren per week:
Aanvangsdata:  


elke maandag

Let op:  

1 lesuur = 45 minuten

Business English

De cursus business English bestaat uit 22 lessen per week en wordt gehouden in kleine groepen van max. 8 studenten. Het minimum niveau om deel te nemen is upper-intermediate. Deze cursus is speciaal bedoeld voor diegenen die graag hun Engels gericht op hun werk of studie willen verbeteren. De cursus doorloopt een 8-weekse cyclus (na 8 weken wordt de inhoud van de cursus dus weer herhaald), waarin de volgende onderwerpen aan bod komen:
• Business correspondence
• Emailing and phone skills
• Report writing
• Meetings
• International trade
• Intercultural awareness
• Business socializing
• Marketing
• Finance

Lestijden (*onder voorbehoud):
maandag: van 10:00 tot 13:15
dinsdag tot vrijdag: 09:00 tot 12.15
dinsdag en donderdag: 13:00 tot 14:00

Minimum leeftijd is 18 jaar.

Prijzen 2023

Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in  €/EUR

Max. 8 per lesgroep
Aantal lesuren per week:
Aanvangsdata:  


elke maandag

Let op:  

1 lesuur = 45 minuten

Speciaal intensief

De speciaal intensieve cursus bestaat uit de intensieve cursus van 20 lessen + 3 privélessen per week. Op deze manier kun je naast je algemene taalontwikkeling gedurende de groepslessen, focussen op de onderdelen waar je nog moeite mee hebt of een bepaald onderwerp waar je interesse in hebt. De groepslessen vinden plaats in de ochtend (maandag van 10:00 tot 13:15, en dinsdag t/m vrijdag van 09:00 tot 12:15.). De privélessen kunnen naar uw wensen ingepland worden in de middag.

Minimum leeftijd is 18 jaar.

Prijzen 2023

Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in  €/EUR

Max. 12/1 per lesgroep
Aantal lesuren per week:
Aanvangsdata:  


elke maandag

Let op:  

1 lesuur = 45 minuten

Individueel

Individuele lessen zijn de beste manier om te focussen op de onderdelen van de taal waar jij nog moeite mee hebt. Je kunt je voorkeuren van te voren opgeven zodat hier rekening mee gehouden kan worden en je dus lessen zult hebben compleet afgestemd op jouw wensen. Zo kun je ook individuele lessen volgen om je voor te bereiden op een bepaald examen (bijv. het Cambridge, IELTS of TOEFL examen). Kies 10 of 20 lessen per week, of neem contact met ons op indien je meer of minder lessen wilt volgen.

Minimum leeftijd is 18 jaar.

Prijzen 2023

Klik op een prijs voor een exacte prijsopgave en/of om te reserveren.
Prijzen in  €/EUR

Max. 1 per lesgroep
Aantal lesuren per week:
Aanvangsdata:  


elke maandag

Let op:  

1 lesuur = 45 minuten

Gastgezin

De beste manier om je Engels tijdens je taalcursus nog wat extra in de praktijk te brengen is een verblijf bij een Amerikaans gastgezin. Je kunt kiezen tussen een 1- of 2-persoonskamer (voor 2 studenten die samen reizen), en kunt vervolgens kiezen tussen verblijf op basis van alleen ontbijt of halfpension (ontbijt en avondmaaltijd). Je kunt geen gebruik maken van de keuken. Indien je graag bij een gastgezin wilt verblijven en wél gebruik wilt maken van de keuken, neem dan contact met ons op voor een aangepaste prijsopgave. De gastgezinnen zijn allemaal zorgvuldig geselecteerd door de school zelf, waardoor de kwaliteit gewaarborgd is. Ook wonen de gastgezinnen op relatief korte reisafstand voor een stad als New York, op ca. 30 minuten reistijd per metro. Handdoeken en bedlinnen zijn inbegrepen. Op aanvraag (en tegen betaling van een toeslag) is het ook mogelijk een kamer met eigen badkamer te reserveren.

Appartement

Ons gedeelde studentenhuis ligt in de kleine, rustige buurt van Lefferts Gardens, op slechts twee blokken van Prospect Park, een mooie oase van Brooklyn op elk moment van het jaar.

Deze accommodatie-optie is ideaal voor meer zelfstandige studenten die geïnteresseerd zijn in het leven met andere studenten van de school. De reistijd naar school bedraagt slechts 20 minuten per metro (vanaf Sterling St)

Lefferts Gardens is een charmante, etnisch diverse wijk in het zuidoosten van Brooklyn. 

Dit huis wordt alleen gedeeld met andere studenten van de taalschool Brooklyn School of Languages en heeft 3 slaapkamers, 1 badkamer, een gemeenschappelijke keuken, een ruime woonkamer en grote erkers. Bedlinnen is inbegrepen maar je dient je eigen handdoeken mee te brengen. 

Lefferts Gardens heeft een wasmachine / droger in het huis, die beschikbaar is voor studenten tegen een kleine vergoeding. Ook is er gratis toegang tot internet. De gemeenschappelijke ruimtes worden eenmaal per week schoongemaakt en studenten zijn zelf verantwoordelijk voor het schoonmaken van hun kamer.

In de nabije omgeving vindt men alle benodigde faciliteiten:

  • Apotheek (8 minuten loopafstand)
  • Wasserette (6 minuten loopafstand)
  • Winkel 24/7 geopend (5 minuten loopafstand)
  • Restaurants: grote variëteit met o.a. Chinees, Italiaans, fastfood op ca. 5 minuten loopafstand
  • Metro station (Sterling St) is op 7 minuten loopafstand

Residentie

De residentie is gelegen in een opkomende wijk genaamd "Bushwick", in het noorden van Brooklyn. Deze wijk staat bekend om de vele kunstgalerijen, kleurrijke "street art", restaurantjes en barretjes. De residentie is een gerenoveerd huis met 4 verdiepingen, volledig ingericht met airconditioning, houten vloeren, wasgelegenheid, en 24-uurs beveiliging. Elke verdieping heeft een eigen leefgedeelte met slaapkamers, keuken en badkamers. In totaal beschikt de residentie over 14 slaapkamers, 3 volledig ingerichte keukens, 5 badkamers, een kelder en een achtertuin. Bedlinnen en handdoeken zijn inbegrepen. Ook is er gratis wifi. Tweemaal per week wordt de residentie schoongemaakt.

Je verblijft in een 1-of 2-persoonskamer. Indien je een kamer deelt is dit altijd met een andere student van hetzelfde geslacht, maar van andere nationaliteit, zodat je ook echt wordt aangespoord onderling Engels te praten. De minimumduur om in de residentie te verblijven is 2 weken. Reisafstand tot de school bedraagt ca. 40 minuten.

Algemene beoordeling
4.2 / 5.0
1 beoordelingen
Bestemming
Taalschool
Cursus
Accommodatie
Activiteitenprogramma
Prijs/kwaliteitverhouding
Individuele beoordelingen
4.3 / 5.0
Anoniem
23 jaar
Spaans


Bestemming
Taalschool
Cursus
Accommodatie
Activiteitenprogramma
Prijs/kwaliteitverhouding


Indicatie van de nationaliteiten per jaar (in %).

Gemiddeld aantal studenten per seizoen.
Indicatie van de leeftijden van de cursisten maart - mei (in %).
Indicatie van de leeftijden van de cursisten juni - augustus (in %).
Indicatie van de leeftijden van de cursisten september - november (in %).

Indicatie van de leeftijden van de cursisten december - februari (in %).


  • video's

Weer in New York

Month Max
°C
Min
°C
Hours-
sun
May 22 12 8
June 27 17 9
July 30 20 9
Aug 29 20 9
Sept 25 16 7
Oct 19 10 7
Nov 12 5 5
Dec 6 -1 5
Jan 3 -4 5
Feb 5 -3 6
Mar 10 2 7
Apr 16 7 8
laatst bekeken

"Het was nu al veruit de beste zomer uit mijn leven!"

Marieke, Antibes